На Вінниччині просять зберегти історичну пам’ятку – Великі вали

Президента України просять звернути увагу на стан історичної пам’ятки державного значення у Вінницькій області – Великі Вали, Немирівське городище. Відповідну петицію Вадим Руденко зареєстрував на сайті президента, вимагаючи заборонити проводити на території пам’ятки сільськогосподарські роботи.

Окрім цього Вадим Руденко пропонує створити неподалік Немирова екологічний історико-культурний заповідник. Адже, як він зазначає, на 100 гектарах, такою є площа валів, ростуть рідкісні й унікальні види рослин.

«Місцеві чиновники, котрі мали б займатися збереженням та розвитком цього унікального об’єкту, нічого з ним не роблять, мало того – віддали землі на Валах у довгострокове користування місцевому фермерові, котрий вирощує тут зернові культури, вносить при цьому гербіциди та засоби захисту рослин і цим руйнує унікальну екосистему, котра формувалася тисячі років!», – зазначено у петиції.

Автор петиції переконаний, що розмір податків, які отримає громада від фермера, ніколи не зрівняється з тими надходженнями, які принесли б туристи.

Джерело

Схожі новини