На Вінниччині прокуратура повернула державі землі вартістю на 7,2 мільйонів гривень

На Вінниччині виявлено факт прийняття сесією однієї із сільських рад Хмільницького району рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Так, депутат сільської ради проголосував за рішення, яке мало пряме відношення до товариства, де він працює заступником генерального директора. Про це інформує прес служба прокуратури Вінницької області.

Дані рішення полягали у наданні  дозволу на виготовлення, а згодом і затверджено технічну документацію на 2 земельні ділянки. Після чого між сільською радою та даним ТОВ було підписано договір на оренду земельних ділянок загальною площею 25,5 га.

Суд підтвердив наявність конфлікту інтересів. Відповідно до цього, винну особу було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП.

У результаті чого Калинівська місцева прокуратура скерувала позов  до Господарського суду Вінницької області в інтересах держави до однієї із сільських рад Хмільницького району та суб’єкта господарювання про визнання незаконними, скасування двох рішень органу місцевого самоврядування та повернення державі двох земельних ділянок загальною площею 25,5 га та вартістю 7,2 млн грн.

Наразі даний позов перебуває на розгляді.

Джерело

Схожі новини