На Вінниччині прогнозують зростання кількості хворих на COVID-19

2 жовтня у ході онлайн брифінгу було обговорено поточну ситуацію на Вінниччині щодо виявлення, лікування та профілактики в області захворюваності коронавірусну інфекцію.

Наразі в області склалася доволі напружена ситуація. Адже за результатами засідання державної комісії ТЕБ та НС Вінницю було переведено до «помаранчевої» карантинної зони.

Більше того спеціалісти прогнозують, що ситуація скоріше за все буде тільки погіршуватися, а рівень захворюваності тільки зростатиме.

Завантаженість лікарень закладів охорони здоров’я області, які працюють з хворими на ковід – 63%. Тоді як в обласному центрі у трьох  лікарнях першої хвилі цей показник досягає до 100%.

Для попередження жахливих наслідків у місті готуються відкрити додаткові місця для «ковідних» хворих, тривають ремонти у мед закладах, лікарні отримують суттєву підтримку від обласної влади, закуплено і передано на область 18 апаратів ШВЛ середнього класу, згодом буде поставлено ще 9 таких апаратів.

Також особливу увагу під час засідання приділили проблемі із кадровим забезпеченням медичних закладів. Наразі дане питання вирішують проводячи цикли спеціалізацій по інфекційним захворюванням, терапії, анестезіології та реанімації, у ході яких медики можуть підвищити свою кваліфікацію.

Джерело

Схожі новини