На Вінниччині продовжують реалізацію проекту Велике будівництво

«Значну увагу проектам, які увійшли до програми Президента «Велике будівництво», приділяють голови РДА та органів місцевого самоврядування. Це демонструє неабияку важливість цих проектів для області та спільну  роботу на результат», – заявив заступник голови Вінницької ОДА Одександр Пишик під час брифінгу, проведеного 15 травня.

Незважаючи на карантинні обмеження, за підтримки держави та згуртованої роботи владної команди Вінниччини на чолі з головою ОДА Владиславом Скальським, реалізація програми триває — «Велике будівництво»,  – підкреслив посадовець.

О.Пшик запевнив присутніх, що вже з червня очікується надходження коштів з Державного бюджету для фінансування робіт на об’єктах «Великого будівництва» згідно нового переліку об’єктів, погодженого КМУ останніми днями.

На підтвердження того, що програма працює навіть в умовах карантину, він навів приклад реконструкції «Спортивного комплексу «Здоров’я», що розташований в м. Вінниця, де роботи не зупинялися, і головною метою якої є створити багатофункціональний спортивний комплекс, аби люди з інвалідністю отримали можливості для заняття спортом на базі комунального закладу «Інваспорт».

Джерело

Схожі новини