На Вінниччині працюватимуть над популяризацією масового спорту

На президії Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» обговорили питання спортивно-масової роботи в умовах карантину.

Головною темою для обговорення стало зміцнення здоров’я людей під час карантину. Учасники наголосили, що сьогодні тема розвитку масового спорту надважлива. Відтак в області планують активно впроваджувати проекти, мета яких підвищити рівень розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи в ОТГ.

Наразі в області реалізується проект «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України». Вже реалізовано 3 етапи даного проекту. Наступний етап планують реалізувати протягом натспного місяця.

Також учасники президії обговорили результати проведення обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед команд сільських та селищних територіальних громад.

Окрім цього, у ході президії було внесено ряд пропозицій до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» на 2021 рік.

Джерело

Схожі новини