На Вінниччині планують збільшити кількість «ковідних» ліжок до 3,5 тис.

На Вінниччині, як і по всій Україні, з кожним днем епідеміологічна ситуація лише погіршується. Відтак область посилено готується до збільшення кількості «ковідних» хворих.  Про це детальніше розповіла директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна.

«Часу на зволікання немає. Ми маємо створити резерв, аби не потрапити у ситуацію, коли ліжка доведеться ставити на стадіонах», – наголосила посадовиця.

Наразі на Вінниччині є близько 9 000 ліжок. У планах зарезервувати 50% решти ліжкового фонду, а це близько 3,5 тисячі ліжок, для хворих на коронавірус. За винятком тих мед закладів, які перепрофілювати не можна: онкоцентр, дитяча обласна та «Пироговка».

Зазначається, що ліжка не будуть просто виділяти, до них будуть підводити кисень, а заклади треба забезпечити усім необхідним – медикаментами та фахівцями.

Відтак область наразі має понад 2000 ліжко-місць, а реальні потенційні потужності складають ще 1500 ліжок. На даний момент найбільша увага приділяється мед закладам, де найскладніша ситуація з кількістю хворих.

Джерело

Схожі новини