На Вінниччині планують ліквідувати лікарню

У список закладів, які з поточного року не працюватимуть увійшло комунальне некомерційне підприємство «Вапнярська міська лікарня». Однак ні селищна громада, ні медичні працівники не були згідні з даним рішенням.

Тоді селищна влада та медики аргументували, що хоч і лікарня не є найкращою, але вона лікує багато людей та дає робочі місця.

Місцеві чиновники та лікарі заявили, що хоч і лікарня не є одною з найкращих, а найголовніше – вона лікує чимало людей та надає робочі місця. З кадрами є проблеми, але усі спеціалісти забезпечені комп’ютерами. Вони зазначили, що для закриття лікарні необхідно провести ряд досліджень. Однак департамент вирішив їхніми руками закрити лікарню.  Адже у реєстрі минулого року вона є закладом, який отримує медичну субвенцію на вторинному рівні, і вимогам ліцензованого закладу вона відповідає.

Більшість мешканців Вапнярської ОТГ та прилеглих сіл сподівались, що мед заклад не закриється. Проте  27 квітня голова ОТГ Олександр Горенюк повідомив громадян, що у лікарні немає майбутнього, а медики залишаться без роботи.

Через недостатню кількість лікарського персоналу та відсутність кваліфікаційних вимог медичний заклад не зміг підписати договір на продовження надання послуг з Національною службою здоров’я.

Джерело

Схожі новини