На Вінниччині перевірили готовність до проведення ЗНО

11 червня голова Вінницької ОДА ознайомився з підготовкою навчальних закладів до проведення ЗНО в умовах карантину. Загальна кількість учнів, які в цьому році складатимуть ЗНО у Вінницькій області  –  15763 дитини.

Зокрема було перевірено загальноосвітню школу І –ІІІ ступенів №1 м. Калинівка. На базі даного закладу 30 червня відбудеться ЗНО з української мови та літератури.  Під час якого буде забезпечено виконання наступних проти епідеміологічних рекомендацій:

  • дотримання соціальної дистанції ( у приміщені школи вже нанесено розмітку для дотримання дистанції на відстані 1,5 метри);
  • розмежування учнів;
  • дезінфікування рук при вході у заклад;
  • проведення температурного сркинінгу;
  • обов’язкова умова відвідування ЗНО – наявність маски.
  • забезпечена можливість заміни масок під час перерви для учасників тестування.

Також було відведено «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради».

Цього року у закладі буде проводитися ЗНО з української мови та літератури  і математики. Як зазначила директорка закладу, вони повністю забезпечені дезінфекторами, рідким милом, паперовими рушниками, пірометрами тощо. На території закладу уже нанесені відповідні розмітки для дотримання дистанції та контейнер для використаних масок. Відповідно до вимог у аудиторіях буде знаходитись по 15 учасників і по 2 інструктори. Приміщення регулярно провітрюватимуть та дезінфікуватимуть.

Джерело

Схожі новини