На Вінниччині переглянули фінансування інвестиційних проектів

22 липня відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 543-р для Вінницької області з державного фонду регіонального розвитку передбачено кошти у сумі 143,5 млн. грн.

Перший заступник голови Вінницької ОДА Сергій Здітовецький  заявив, що у результаті завершення реалізації проектів, наявної економії коштів є необхідність внесення змін до переліку інвестиційних проектів.

Членів комісії було проінформовано про завершення будівництва школи в мікрорайоні «Поділля» у м. Вінниця. Залишок коштів ДФРР у сумі 14,3 млн. грн. було запропоновано спрямувати на  добудову головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги».

Також було повідомлено про економію коштів ДФРР у сумі 1,1 млн. грн.  на реалізації проекту «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко».

У ході обговорення більшість членів регіональної комісії підтримали пропозицію профінансувати проект «Приміщення дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок у м. Гайсині – реконструкція» за рахунок коштів ДФРР у сумі 1,1 млн. грн. та спрямувати 14,3 млн. грн. на добудову головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» у м. Вінниці.

Джерело

Схожі новини