На Вінниччині обговорили механізм добору на посади державної служби під час карантину

Вінницька ОДА  разом з Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях проведено вебінар з актуальних питань державної служби.   Зокрема розглянуто питання механізму добору на посади державної служби в умовах карантину, порядку здійснення дисциплінарного провадження та інших.

Учасниками вебінару стали: керівник апарату ОДА Олександр Коханець, представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях,  працівники відділу з питань персоналу апарату ОДА, працівники служб управління персоналом апаратів РДА.

Під час вебінару було наголошено, що добір і призначення на вакантні посади державної служби мають здійснюватися у виняткових випадках, пов’язаних із необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії карантину.

Також було звернуто увагу працівників служб управління персоналом апаратів РДА на дотримання законодавства з питань державної служби, зокрема прийому на державну службу та її проходження.

Джерело

Схожі новини