На Вінниччині найкращі медики отримають ордена та медалі Святого Пантелеймона

Протягом 15 січня – 28 лютого 2021 року у Вінниці проходив перший етап відбору кандидатів на нагородження орденами та медалями Святого Пантелеймона. Наступний етап відбору пройде 4 березня.

Претендентів на здобуття ордену чи медалі Святого Пантелеймона висували: громадські організації, об’єднання чи організації пацієнтів, заклади охорони здоров’я різних форм власності, наукові установи та навчальні заклади медичного спрямування, церкви та релігійні організації.

Орден Святого Пантелеймона буде присуджений у 5 номінаціях: «Найкращий лікар» (10 кандидатів), «Найкращий медичний працівник» (6 кандидатів), «Новатор охорони здоров’я» (5 кандидатів), «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству» (2 кандидати), «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» (4 кандидати), «Найкращий заклад охорони здоров’я» (2 кандидати).

Номінації на Медаль: «За лікарське мистецтво – 2 кандидати; «За турботу і ласку до хворого» – 3 кандидати. «За наукові розробки в медицині» – 1 кандидат.

Джерело

Схожі новини