На Вінниччині міська рада найняла позаштатних адвокатів

Суд отримав  звернення від звільненої бухгалтерки Калинівської міської ради на Калинівську міськраду щодо незаконності наказу оголошення догани та позбавлення преміальних виплат. Громадянка висунула наступні вимоги:  стягнення  заборговані суми належних до виплати при звільненні та про стягнення моральної шкоди.

Було з’ясовано, що Калинівська міська рада, незважаючи на те, що у них є власний юридичний відділ, оголосила тендер на 15 тисяч гривень на юридичні послуги 5 травня 2020 року. виграло адвокатське об’єднання “АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ “ЯКИМЕНКО ТА ПАРТНЕРИ”, яке і представлятиме і захищатиме міську раду у Вінницькому окружному адміністративному суді захищатиме його

Також в укладеному договорі зазначено, що Калинівська міська рада повинна окремо оплатити  «витрати, пов’язані з виконанням Виконавцем зобов’язань за цим Договором, зокрема, витрати на поїздки, добові, витрати на збирання доказів тощо». Вінницький  окружний адміністративний суд 5 травня виніс ухвалу про відкриття провадження у адміністративній справі. А судовий розгляд відбудеться 13 травня 2020 року.

Джерело

Схожі новини