На Вінниччині медикам закупили неякісні захисні засоби

На Вінниччині у с. Павлівка Калинівського району медикам амбулаторії Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги закупив захисні костюми та маски. Однак під час одягання комбінезонів, вони почали рватися. Дані захисні засоби були закуплені у приватного підприємства з Києва «Украгропродукт».

Медики дуже розчаровані, адже у таких ненадійних захисних засобах вони не можуть лікувати інфекційних хворих. На етикетці комбінезону, який порвався було написано: «Комбінезон одноразовий з капюшоном. Розмір: універсальний. Стать: чоловічий. Виробник: Україна».

Наразі відомо те, що Калинівський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги закупив у вказаного підприємства 50 захисних комбінезонів та 3 упаковки синіх бахіл, по 50 штук в упаковці. Саме ці костюми і бахіли з Центру передали медикам Павлівської амбулаторії. Відповідно до документації, яка опублікована на сайті Prozorro, вартість комбінезона – 165 грн. 50 пар бахіл в упаковці – 49 гривень. 8 397 грн. – загальна сума закупівлі.

Медичні працівники розчаровані, адже з ними ніхто не радився, які засоби краще купувати. Більше того закуплені бахали – це звичайні бахали, яким видають відвідувачам. Нарізі не зрозуміло, як вони мали би захищати від коронавірусу.    

Джерело

Схожі новини