На Вінниччині іноземні громадяни усиновили 9 дітей

У Вінницькій області майже третина дітей усиновлена іноземними громадянами. Згідно із офіційною статистикою, з 29 усиновлених дітей – 9 були усиновлені іноземцями. Майже третина усиновлень дітей з Вінниччини відбувається іноземцями. З 29 усиновлених дітей дев’ять були усиновлені іноземними громадянами.

Протягом минулого року статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування набули 305 дітей, з них до сімейних форм виховання влаштовано 80% дітей у кількості 243 дитини. Серед сімейних форм виховання розрізняються наступні: усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Минулого року вдалося створити 9 прийомних сімей та 6 дитячих будинків сімейного типу. 21 дитину влаштували в 12 прийомних сімей та 31 дитину в 13 дитячих будинки сімейного типу.

В області з кожним роком все більшенабуває популярності так зване міжнародне усиновлення. У 2020 році з Вінниччини 20 дітей було усиновлено громадянами України та 9 іноземними громадянами, з  них 2 мають інвалідність.

Джерело

Схожі новини