На Вінниччині для Тиврова придбають сміттєвоз

6 серпня  депутати Тиврівської селищної ради ухвалили рішення щодо виділення коштів на придбання сміттєвоза. Його буде придбано за рахунок вільного залишку коштів селищного бюджету, який утворився на початок поточного року і становить 225 тисяч гривень.

Залишок становить: по загальному фонду – 37 900 грн. та спеціальному фонду – 59 800 грн. та 127 300 грн. Він утворився за рахунок зменшення асигнувань по КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» по КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів»».

Дана сума це всього 15% вартості сміттєвоза, інші 45% надійдуть від обласного бюджету. Так пообіцяв під час візиту до Тиврова голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Відомо, що попередні спроби місцевої влади придбати спецтехніку з низки причин виявилися невдалими, хоча вже і придбані спеціальні баки для сміттєвоза, і облаштовано 10 майданчиків для них.

Джерело

Схожі новини