На Вінниччині бракує пандусів та тактильних табличок

Враховуючи проблему браку пандусів та тактильних табличок, люди з інвалідністю не можуть потрапити до спеціалістів в Управління освіти та в Управління культури та туризму Жмеринської міської ради.

Відомо, що у Жмеринці живе 7 дітей, які пересуваються на інвалідних колясках. Таку інформацію надала начальниця управління освіти Аліна Твердохліб.

Відтак, якщо у дітей з обмеженими можливостями виникнуть питання з приводу навчання, вони не зможуть потрапити у будівлю Управління культури та туризму. Адже будівля та прилегла територія не має архітектурної доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення: відсутня кнопка виклику співробітника, розміри дверей не відповідають нормам ДБН, пороги в будівлі високі. Також відсутній пандус, не обладнаний санітарний вузол. Не враховані потреби осіб з порушенням зору, оскільки відсутні тактильні таблички для таких людей.

Зі свого боку начальниця управління освіти Жмеринської міської ради Аліна Твердохліб, зауважила, що в установі уже почали проводити ремонтні роботи: встановлюють кнопку для виклику персоналу, які зможуть допомогти людині з інвалідністю потрапити у приміщення, змінюють звичайні інформаційні таблички на тактильні. 

Джерело

Схожі новини