На Вінниччині активно впроваджуються заходи для зменшення кількості ДТП

Починаючи з 23 липня на Вінниччині проводяться профілактичні заходи для покращення безпекової ситуації на  дорогах. Таким чином, посилені наряди поліції в місцях найвищої аварійності працюватимуть до кінця літа.

Відповідно до офіційних даних Управління превентивної діяльності,  за перше півріччя поточного року в області сталося 1516 ДТП. Порівнюючи з даними за аналогічний період минулого року, це на 1,9% більше.

У результаті даних автопригод: 69 людей загинули та 378 травмувались. 

Найбільше ДТП з потерпілими сталось в  червні  – 62,  а найменше в  лютому – 35. Найчастіше автопригоди стаються в п’ятницю, найменше – в понеділок.

Основні причини аварій : перевищення швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанції та керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Протягом першого півріччя поточного року на водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння, поліцейські склали 3859 протоколів.
Саме для зменшення кількості  ДТП та тяжкості їх наслідків,  на літній період збільшена кількість нарядів поліції на аварійно-небезпечних ділянках доріг, дорогах державного значення, місцях масового відпочинку громадян.


Джерело

Схожі новини