Мільйони бюджетних витрат: яка лікарня у Вінниці попала під перевірку

Нахабність найвищого рівня. Під час пандемії, коли всі намагаються максимально допомогти лікарням і пацієнтам, у Вінниці комунальні лікарні спокійно розтрачують мільйони.

Держаудитслужба повідомила про результати проведеного аудиту у комунальному закладі міська клінічна лікарня № 3. Спеціалісти проводили перевірку фінансових документів документи за період за із 01.01.2017 по 31.01.2020. У результаті перевірки були виявлені суттєві порушення, які призвели до втрати понад 3,2 млн грн.:

2,1 млн грн було втрачено через надавання безоплатних медичних послуг тим людям, які живуть в інших містах. Наразі ніхто ці гроші відшкодовувати не буде, а фінансування цих послуг було взято з міського бюджету.

Ще понад 700 тисяч були втрачені через те, що підрядники завищили обсяги виконаних будівельних робіт.

245 тисяч гривень було незаконно виплачено інтернам, які насправді працювали в інших медзакладах. Ще 140 тисяч були виділені на оплату праці та відрахувань ЄСВ 11 працівникам, при цьому вони не мали жодного права на ці виплати.

Станом на сьогодні, головного лікаря зобов’язали усунути порушення та притягнути до адміністративної відповідальності двох посадових осіб. Усі матеріали справи передані у правоохоронні органи.

Також варто додати, що головна лікарка закладу – Шуткевич Наталія Григорівна у 2019 році купила квартиру, вартість якої понад 1 мільйон. Окрім цього, вона надає в оренду майно підприємствам Юрія Косюка та Петра Порошенка .

При цьому репутація лікарні вже давно бажає кращого. Такі висновки можна зробити аналізуючи відгуки на Google.

Джерело

Схожі новини