Мер Вінниці продовжує продавати землю громади міста своїм родичам

Переглядаючи декларації родини мера Вінниці Сергія Моргунова,   складається враження ніби лише він залишився обділеним землею та автівками. При цьому   він продовжує продавати земельні ділянки комунальної власності своїм родичам.

Наприклад,  замість ринку, який розташовувався по вулиці Київська 108а, активно будується новий торговий центр. Стало відомо, що саме Сергій Моргунов, який раніше працював секретарем Вінницької міської ради, дозволив знести ринок, запропонувавши більшості продавців, які жили в навколишніх будинках та близьких селах, перейти на інші ринки міста. Він особисто підписав проект рішення Вінницького міськвиконкому №856 від 23.04.2015. Відповідно до якого земельну ділянку було продано приватній компанії «Еконіка-М» (код ЄДРПОУ 38328688), власницею якої на момент передачі була його сестра – Оксана Моргунова.

Відповідно всього до за 406 044 гривень (без ПДВ) родина Моргунова отримала земельну ділянку площею 0,1846 га з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

При цьому місцеві активісти переконані, що дана ділянка коштує у 8-10 разів більше, а для сестри Моргунова її вартість було занижено завдяки залученню нібито незалежних оцінювачів з ТОВ «Вінекс».

Досить довгий час земельна ділянка була просто огороджена, на ній не проводилися ніякі роботи. Позаминулого року ПП «Еконіка-М» перейшло у власність дружини мера Наталії Моргунової.

Того ж року у дозвіл на виконання будівельних робіт були внесені зміни. Самі ж роботи на території почалися у жовтні 2019 року. Тоді ділянка була передана братові депутата Вінницької міськради Петра Бабія – Івану, який також є уповноваженим Сергія Моргунова. Відомо, що він має заборгованість у 5 мільйонів гривень за договором купівлі-продажу перед дружиною Сергія Моргунова.

Якщо порівняти паспорт об’єкту під час підписання рішення та на момент будівництва, то можна помітити, що площа ділянки збільшилася, тепер вона становить – 3589,6 м. кв.

Наразі планова дата здачі будівництва досі невідома.

Джерело

Схожі новини