Максим Пашковський: «Якщо Гройсман — наступний прем’єр, то Гройсман — наступний президент»

На своїй сторінці у Фейсбук, народний депутат-мажоритарник з Вінниці Максим Пашковський  пропонує містянам обговорити новину, яку жваво обговорюють у Верховній Раді, а саме про можливе повернення екс-мера Вінниці на посаду Прем’єр-міністра України.

«Чутки про прем’єрство Володимира Гройсмана починають ставати реальністю. За деяких політичних та економічних обставин, Гройсман повернеться на пост прем’єр-міністра України вже в березні наступного року» – пише нардеп.

За словами нардепа у Верховній Раді вже йде тестовий підрахунок голосів «За» призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України.

Нардеп зазначає, що сам факт такого опитування депутатів свідчить про те, що бізнес-еліта можливо не сильно вірить, але точно розглядає варіант повернення Володимира Гройсмана на посаду.

Депутат висловлює впевненість, що у випадку «якщо «Гройсман-наступний прем’єр», то і «Гройсман-наступний президент». Відтак у довгостроковій перспективі він може скласти конкуренцію діючому президенту.

Максима Пашковського, як нардепа – мажоритарника цікавить погляд вінничан на таку перспективу. Він поставив запитання до своїх виборців: «Чи голосувати мені за призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України?». Вінничани активно долучилися до обговорення, допис набрав уже десятки коментарів.

Джерело

Схожі новини