Лісівників Вінниччини привітали з Днем працівника лісу

20 вересня лісівники Вінниччини відзначали професійне свято – День працівника лісу.

Ліси – це безцінний дар природи, найважливіший екологічний і економічний ресурс людства, справжнє багатство України. З року в рік вінницькі лісівники дбають про збереження лісу, слідкують за раціональним використанням лісових запасів.

З цієї нагоди на сторінці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у Фейсбук з’явився допис. У якому зазначено, що лісова галузь – це досвід багатьох поколінь і традиції, закладені нашими пращурами. Сьогодні ж молоде покоління несе відповідальність за майбутнє лісу. Адже багато що залежить від ставлення до лісу кожного з нас.

Ставлення до лісу пропорційно відповідає ставленню до рідного краю, до людей, які живуть тут.

Спіробітники ДП “Чечельницьке ЛГ” примножують лісові насадження району та Вінницької області і сприяють їх раціональному використанню.

Учнівське лісництво “Паростки”, КЗ “Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.” Чечельницького району вітає з Днем працівника лісу  начальника обласного управління лісового та мисливського господарства, заслуженого лісівника України Бондаря А.О, директора ДП “Чельницьке ЛГ” Сокиринського О.М., всіх працівників Червоногребельського лісництва.

Джерело

Схожі новини