Інспектор Вінницької митниці ДФС намагався уникнути кримінальної відповідальності

За ініціативи прокуратури  Вінницької області до суду скеровано обвинувальний акт щодо інспектора одного з митних постів Вінницької митниці ДФС.

Дану особу підозрюють у надані неправомірної вигоди співробітнику УСБУ у Вінницькій області з метою уникнення від кримінальної відповідальності за несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах комп’ютерних мереж (ч. 1 ст. 362 та  ч. 3 ст. 369 КК України).

Було встановлено, що обвинувачений надав неправомірну вигоду у сумі 1000 дол. США працівнику УСБУ у Вінницькій області за не документування факту внесення митником неправдивих відомостей до системи АСМО_«Інспектор» під час здійснення митних процедур. Як наслідок, якщо б угода пройшла вдало, останній уникнув би  кримінальної відповідальності.    

Його дії кваліфікували за ч. 1 ст. 362 КК України, що передбачає  покарання у вигляді штрафу від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років.  А також за ч. 3 ст. 369 КК України – покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело

Схожі новини