Інформація щодо арешту обладнання Вінницької лікарні №1 – спростовано

Нещодавно на одному із інтернет-сайтів з’явилася інформація про те, що СБУ нібито наклала арешт на медичне обладнання Вінницької МКЛ №1. Однак у Службі Безпеки цю інформацію спростували. Повідомляє VinMedia.

Журналістів звинуватили у тому, що усю інформацію вони «перекрутили». Адже ніхто не забороняв медикам в доступі до обладнання. Після публікації матеріалу управління СБУ у Вінницькій області надіслало журналістам повідомлення з приводу поширення недостовірної інформації. Також вони запевнили, що не обмежували доступ до медичного обладнання.

 «Ситуація, що склалася у Вінниці, не може викликати нічого іншого, окрім обурення. Правоохоронні органи фактично атакують лікарів та пацієнтів Вінницької МКЛ №1, заарештовуючи критично необхідне обладнання попри ухвалу суду», – йдеться у матеріалі журналістів.

Можна припустити, що повідомлення про арешт майна підприємства ТОВ «Поділля Асистанс», що є власником обладнання підприємства, пов’язано з тим, що воно належить вінницькому ПАТ «СК «Місто», яке є стороною у кримінальному розслідуванні СБУ.

Джерело

Схожі новини