Голова Вінниці висловлює вдячність усім свідомим вінничанам

Мер Вінниці Сергій Моргнув під час онлайн брифінгу звернувся до вірян усіх релігійних конфесій, які вже у неділю відзначатимуть Великдень.

Він розповів, що наразі більшість вінничан свідомо та відповідально поставились до ситуації і у місті вдалося провести чимало заходів, щоб мінімізувати розповсюдження коронавірусної інфекції. Незважаючи на те, що ще на початку карантину багато громадян не усвідомлювали усю серйозність ситуації, не дотримувались карантину, виходили погуляти компаніями чи на шашлики у ліс, зараз ситуація набагато краща.

 Він висловив слова вдячності усім вінничанам, які дотримують карантинних правил та не наражають ні себе, ні близьких на небезпеку. Сергій Моргунов наголосив, що дуже надіється на те, що Воскресіння Христове вінничани святкуватимуть вдома в колі родини, сім’ї, дивлячись службу через телебачення та Інтернет.

Якщо усі дотримаються рекомендації та будуть залишатися вдома, то зовсім скоро карантин закінчиться і можна буде знову проводити вихідні і свята у великому колі друзів. Проте, якщо зараз карантину не дотриматися можливий ще сильніший спалах захворюваності.

Джерело

Схожі новини