Екс-голову Вінницької ОДА запідозрили у зв’язках з корупціонерами

На імпровізовані дебати, що пройшли на телеканалі «Суспільне мовлення» в ефірі програми «Зворотній відлік. Місцеві», були запрошені четверо вінницьких кандидатів. Не для всіх питання виявилися легкими та простими.

Серед запрошених гостів були: Олекандра Устінова (партія «Голос»), як кандидат в мери Вінниці; Владислав Скальський («Української стратегії Гройсмана») – кандидат до обласної ради; Сергій Кудлаєнко («Європейська солідарність») – кандидат в мери Вінниці; Віктор Бронюк («Партія Вінничан») – кандидат до обласної ради.

Запитання про членів партії «Української стратегії Гройсмана» отримав колишній голова Вінницької ОДА, який виступає від даної партії. Кандидатка в мери Вінниці Олександра Устинова запитала його чому у списки партії потрапили скандальні вінницькі політики Людмила Станіславенко та Геннадій Ткачук. Владислав Скальський відповів, що не знає, про кого говорить депутатка, і просить говорити конкретно.

На противагу його словам в мережі було знайдено фотографії, які підтверджують те, що він разом з ними неодноразово брав участь у одних і тих самих заходах. 

Джерело

Схожі новини