Вінничан попереджають про те, що на території області тривають командно-штабні навчання поліції. В межах яких підрозділи ГУ Національної поліції у Вінницькій області працюють на покращення ефективності дій в умовах ускладнення оперативної обстановки, затримання озброєних злочинців.
До 23 квітня навчання проходитимуть і у Вінниці, і в області. Метою даних тренування є удосконалення готовності поліцейських до виникнення надзвичайних ситуацій, швидкості реагування та злагодженості дій усіх поліцейських підрозділів під час затримання озброєних злочинців. Долучилися до навчань і нацгвардійці.
Жителів області попереджають, що для відпрацювання завдань можливе тимчасове перекриття автошляхів та вулиць, обмеження доступу до певних територій та об’єктів. Громадян просять з розумінням поставитися до даної ситуації.