Для школярів Вінниччини закупили 25 нових автобусів

17 вересня очільник Вінницької ОДА  Сергій Борзов передав 25 нових автобусів навчальним закладам області.

Цього року на закупівлю шкільних автобусів для області з держбюджету було виділено 26 млн. грн. освітньої субвенції. Ця сума на 10 млн. грн. більше, ніж у 2019 році. Закупівлі проведені у співфінансуванні з місцевими бюджетами – 20,5 млн грн.

Наразі 15 шкільних автобусів уже передано в громади Бершадського, Крижопільського, Оратівського, Піщанського районів, ОТГ Іллінці, ОТГ м. Немирів, ОТГ смт. Вороновиця, ОТГ смт. Дашів, ОТГ смт Оратів, ОТГ смт. Томашпіль, ОТГ с. Мурафа, ОТГ с. Іванів, ОТГ с. Лука-Мелешківська, ОТГ с. Краснопілка, ОТГ м. Гнівань.    

17 вересня ще 10 шкільних автобусів поїхали у Барський, Вінницький, Гайсинський, Мурованокуриловецький, Чечельницький, Шаргородський, ОТГ с. Якушинці, ОТГ с. Кунка, ОТГ смт.  Глухівці, ОТГ м. Жмеринка. Як зазначив очільник області, усі автобуси з кондиціонерами.

Також Сергій Борзов наголосив, що станом на сьогодні питання якісної освіти постає доволі гостро. Перш за все, освітні послуги мають бути якісними і доступними для кожного жителя області.

Джерело

Схожі новини