Для будівництву мосту на Вінниччині буде виділено державне фінансування

На Вінниччині планують збудувати міст через Дністер, який стане частиною нової автомагістралі Київ – Кишинів. Відтак для покращення державної інфраструктури з траси М-12 до Ямполя буде надано державне фінансування.

«Одним з проектів, який ми почнемо негайно, стане будівництво моста через річку Дністер в районі Ямпіль-Косеуць, і відповідної магістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів. І не просто з’єднає, а дозволить майже за 5:00 доїхати автомобілем від Києва до Кишинева через новий міст. Фінансування будівництва цього мосту буде здійснюватися за рахунок державного бюджету України», – повідомив керівник Офісу Президента Ігор Жовква.

Поки мосту ще немає береги держав з’єднує паром. Варто зазначити, що будівництво всього мосту буде проводитися за кошт України. Укравтодор вже працює над відповідним нормативно-правовим забезпеченням. Тоді як Молдова фінансуватиме свою частину автомагістралі, частина якої вже побудована. Фахівці запевняють, що це доволі реалістичний проект, однак для його реалізації Україна повинна знайти не менше сотні мільйонів гривень.

Джерело

Схожі новини