Депутати Вінницької міської ради на сесії вирішуватимуть свої питання

Чергове пленарне засідання сесії Вінницької міськради заплановане на 22 травня. І, як «розкопали» громадські активісти, серед питань до розгляду є ряд  цікавих депутатських питань.

Під номером 52  в переліку стоїть питання про  надання дозволу на укладення договору про встановлення земельного сервітуту с ТОВ «Медія СВ» на земельну ділянку на вулиці Стрілецькій, тобто, там можуть встановити черговий кіоск «Преса».  Це підприємство пов’язують з Володимиром Гройсманом та Олександром Човганом. Відповідно до даних аналітичної системи YouControl, з 2008 по 2016 роки керівником підприємства був Павло Яблонський – секретар Вінницької міської ради.

Ще одне таке ж питання стосується укладення договору з ТОВ «Ай.Дж.Ті. енд Ді.Комп’ютерс», яка входить у групу компаній «група родини Ткачуків» депутата Вінницької міської рад Ігоря Ткачука та колишнього народного депутата Геннадія Ткачука.

Ще 2 договори щодо земельного сервітуту на встановлення кіосків пропонується укласти з уповноваженим міського голови Іваном Бабієм, який є братом депутата Вінницької міської ради Петра Бабія.

Також пропонується надати дозвіл депутатці Вінницької міської ради Людмилі Ваколюк на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на якій розміщене приватизоване депутаткою приміщення. 

Пропонується розглянути і ще ряд питань від міських депутатів, завдяки яким вони «вирішать» свої проблеми та питання.

Джерело

Схожі новини