Чи відповідає Вінниччина вимогам другому етапу пом’якшення карантину

В. о. гендиректора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін заявив, що в Україні відповідно до показників, запропонованих Урядом, лише 13 областей відповідають умовам для переходу на другий етап ослаблення карантину.

Серед них Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська. Однак чиновник  не згадав у переліку Вінниччину. Він додав, що МОЗ готує загальну таблицю за всіма показниками, яка зовсім скоро буде опублікована.

За словами Ігора Кузіна, дана таблиця буде показувати оперативні дані, тому жителі кожної області зможуть відстежувати динаміку змін у своїй області. Наприклад, Чернівецька область, яка зараз має   високі показники нових випадків зараження, наразі не відповідає вимогам.

Наразі залишається очікувати повний список 13 областей, які готові до другого етапу послаблення карантину, коли дозволять пасажирські перевезення, спортивні заходи без глядачів, богослужіння з вірянами. Відомо, що пом’якшити карантин зможуть ті регіони, які відповідають наступній характеристиці:

  • низька щільність нових випадків,
  • велика кількість ПЛР-тестів,
  • більше 50% вільних ліжок і лікарнях.

Джерело

Схожі новини