Бухгалтера комунального підприємства Вінниччини підозрюють у розтраті коштів

Службова особа, одного з комунальних підприємств Вінниччини, обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 ККУ (привласнення, розтрата бюджетних коштів у великих розмірах та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки). За даним фактом Бершадською місцевою прокуратурою було направлено до суду обвинувальний акт щодо даної особи.

За результатами досудового слідства було встановлено наступне. Службова особа, працюючи на посаді бухгалтера з розрахунку заробітної плати, в період 2016-2018 років, з корисливого мотиву, вносила завідомо недостовірні відомості до бухгалтерської документації. У результаті чого їй вдалося привласнити 209 тис. грн., перерахувавши їх на власні карткові рахунки, а також перерахувати бюджетні кошти в сумі понад 150 тис. грн. на карткові рахунки працівникам підприємства, де працювала.

Загалом, дана службова особа заподіяла майнової шкоди державі на загальну суму майже 360 тис. гривень. Зловмисниці загрожує позбавлення волі строком від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Джерело

Схожі новини