Будівля районної лікарні на Вінниччині залишається недобудованою

На території Іллінецької ОТГ замість корпусу терапевтичного відділення Іллінецької ЦРЛ №1 добудовують нову амбулаторію.

Довгобуд на території ЦРЛ, яку мали облаштувати під новий корпус, ймовірно не добудують. Однак на території ОТГ майже повністю готова нова амбулаторія. Однак  питання чому кошти на будівництво нового закладу охорони здоров’я не перенаправили на ремонт корпусу іншого закладу залишається відкритим.

Місцеві жителі переконані, що отримане фінансування необхідно було витратити на районну лікарню. На території останньої розташована недобудована шестиповерхова будівля. За словами головної медсестри Іллінецької ЦРЛ №1 Зінаїди Герасимчук, яка вже 50-й рік працює у лікарні, новий корпус почали будувати за часів СРСР.

Поряд з цим на території Іллінецької ОТГ вже майже завершено будівництво Борисівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторію збудовано за 14,5 мільйонів гривень коштом державного бюджету (90%) та співфінансування з бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади (10%).

Амбулаторія обслуговуватиме більше ніж  4,5 тисячі жителів громади Іллінецького мікрорайону «Варварівка» та трьох навколишніх сел.

Джерело

Схожі новини