Береги річки Південний Буг попали під приціл Вінницьких депутатів

Здається вінницьким депутатам скоро вдасться заволодіти усіма «вигідними» землями Вінниці. Цього разу під їх приціл попали береги річки Південний Буг.  Мабуть будуть створювати особисті спа-комплекси. Відповідно вінничанам залишаться лише очерети Бригантини або туристична набережна «Рошен».

Приватизація даних територій взагалі не можлива, адже це прибережно-захисні смуги. Однак це не є перешкодою для таких цілеспрямованих посадовців. Детальніше вирішили розібратись журналісти «20 хвилин».

Отже, цікавлять наступні ділянки: будівництво на П’ятничанах, де ділянки шістьох осіб викупила дружина колишнього депутата Вінницької облради Тетяна Барцьось, маяк депутата Вінницької міськради Миколи Тихонюка на Гонти, який бетонною межею захищає берег від руйнування і бобрів, сінокоси депутата міської ради Ігоря Ткачука на Богуна, а також незаконний паркан на території військового санаторію.

Влада міста не перестає дивувати. Міська рада віддала в оренду землі водного фонду під умовні сінокоси до 2052 року всього за 5 гривень/рік. Таку суму навіть платою за оренду важко назвати. Це у той час як вінничани все чекають  на будівництво хорошого пляжу.

Усі вищезгадані випадки вказують на те, що вінницька влада цілеспрямовано закриває очі на те, що їй вигідно. Дані ділянки повинні бути виставлені на торги.

Джерело

Схожі новини