Бажаючих посилитися у платну камеру у вінницькому СІЗО поки немає

Місяць тому у вінницькому слідчому ізолятор облаштували платну тримісну камеру. Проте протягом цього часу туди не було нікого заселено. У Вінницькій установі виконання покарань №1 повідомили, що охочі туди заселитися були, однак суд змінив міру покарання на домашній арешт.

На думку підозрюваних, краще не відчувати дефіциту в звичних продуктах харчування і речах першої необхідності, аніж витрачати гроші за умови в платній камері. Адже за «передачку» у 500 гривень на тиждень утриманець не відчуватиме потребу ні в цигарках, ні в цукерках, м’ясі чи ковбасі. А для деяких затриманих така послуга є просто надто дорогою, а інші сподіваються на зміну рішення суду.

На ремонт витратили близько 100 тисяч гривень, він тривав майже місяць. Одна доба перебування у такій камері у Вінниці коштує 586,00 грн., тиждень – 2095,00 грн., місяць – 3123,00 грн.

Більше того, як відомо у порівнянні із СІЗО інших обласних центрів звичайні камери у вінницькому слідчому ізоляторі камери теж досить непогані.

Враховуючи те, що попит на платну камеру у вінницькому СІЗО поки що не спостерігається, то з ремонтом інших, раніше анонсованим за зароблені гроші, теж не поспішають.

Джерело

Схожі новини