Азербайджан передав гуманітарну допомогу Вінниччині

10 червня народний депутат України Ірина Борзова та заступниця голови ОДА Наталя Заболотна відвідали медичний заклад у Козятині, який входить до 1-ої хвилі надання  сьогодні допомоги хворим на COVID-19 – Козятинська центральна районна лікарня..

Вже в котрий раз Вінниччина отримує гуманітарний вантаж, організований Офісом Президента України. Цього разу обсяг вантажу перетнув позначку 8 тонн.

В результаті особистої розмови Президента України та Президента Азербайджану Ільхама Алієва. Відтак вагома частина допомоги надійшла саме від Азербайджану, Обсяг такої допомоги – 8 тонн. Особливістю цього вантажу є те, що закладам до нього входить 40 пірометрів, інфрачервоні термометри отримають 9 лікарень І хвилі та обласний центр екстреної медичної допомоги. А також у вантажі була: велика кількість дезінфікуючих засобів, антисептиків для рук, видів захисних костюмів для медпрацівників  тощо.

Як зазначило керівництво закладу, після переходу на фінансування НСЗУ за 15 пакетами медичних послуг вперше за останні 3 роки.

Джерело

Схожі новини