Акція протесту депутата Козятинської райради на Вінниччині

35 сесія Козятинської районної ради проходила нудно і одноманітно. 32 питання розглянули депутати швидко і без обговорення.

Атмосфера в сесійній залі кардинально змінилася після того, як відбулося голосування по 33 питанню порядку денного. Це було питання про дострокове припинення повноважень депутата Козятинської райради Олега Оркуші згідно з поданою ним заявою про складання повноважень депутата.

Воно виносилося на розгляд сесії вже втретє за півроку, і знову рішення не було прийняте, тому що за нього проголосувало тільки 13 депутатів.

І тоді на трибуну вийшов сам Олег Оркуша і з обуренням заявив: «Я складаю повноваження — це моє конституційне право, а ви далі грайте у свої ігри», а потім привселюдно розірвав навпіл депутатське посвідчення та вийшов із зали.

Свій такий вчинок Олег Оркуша пояснив: ” Я написав добровільно заяву, аби припинити достроково мої повноваження як депутата райради. Я знав ще ввечері перед засіданням про договорняк певних політичних сил, яким за радість вислужитися перед своїм феодалом, про провал голосування.  Але я вільна і незалежна людина і сам вирішую, де мені бути, а де ні. А тим більш, якщо то є огидним для мене. Я не є ані іграшкою, ані рабом для тих самозакоханих божевільних людей, які правлять залишками цього району“.

Джерело

Схожі новини