94% пенсіонерам Вінниччини виплатять по 1 000 гривень

Кабмін затвердив порядок виплати одноразової грошової допомоги, через поширення на території України коронавірусної інфекції, у сумі 1000 гривень.  Повідомила начальник ГУ ПФУ у Вінницькій області Олена Корчака.

Дана допомога розрахована на тих, у кого розмір пенсії до 5 000 гривень. Наразі на обліку Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області перебуває 458,2 тис. пенсіонерів. Серед них 428,9 тис. осіб підпадають під цю умову, а це 94%. Дане нарахування буде проведено автоматично.  

Олена Корчака заявила, виплата вказаної суми розпочнеться після надходження коштів з Державного бюджету, яке відбутися ближчими днями.

52% – 225 тисяч пенсіонерів Вінниччини отримають кошти через банки не пізніше як на 2-ий день після надходження коштів. Інші 48% – 204 тис. пенсіонерів, які отримують у відділеннях «Укрпошти», отримають доплати протягом 5 днів.

Вона запевнила, що Головне управління Пенсійного фонду Вінниччини повністю готове до виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 гривень.

Джерело

Схожі новини