4G тепер працює ще у 102 населених пунктах Вінниччини

Для жителів великих міст швидкісний мобільний інтернет 4G вже не примха, а буденність. Тоді як у від­далених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна без­пе­ре­бійний мобільний інтернет був рідкістю.

Вінниччина стала 9-ою областю України, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. В області було облаштовано 25 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G та підключити його навіть у малих населених пунктах.

Завдяки цьому більше ніж 56 000 жителів Вінниччини безперебійно використовуватимуть мобільний інтернет для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.

Протягом літа поточного року, було модернізовано базові станції 4G у 8 західних областях України.

Зокрема у Вінницькій області 4G-зв’язок від Київстар з’явиться у 102 населених пунктах, у тому числі в таких містах і селах, як: Білий Камінь, Вільшанка, Голдашівка, Демівка, Кивачівка, Кожухів, Копіївка, Кудіївці, Лісниче, Лучинчик, Маяки, Миронівка, Очеретня, Пилипи, Росоша, Скоморошки, Тернівка, Удич, Цибулівка, Чернятин, Шарапанівка, Ширмівка, Щаслива, Яланець, Яруга.

Джерело

Схожі новини